Кошик
8 відгуків
ЗнижкаКупити зі знижкою.
+380633140975
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
НаявністьСтрана производительВид сантехнического изделияУстановка умывальника  Количество отверстий под смеситель  
Контакти
Frost Mc Design
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380633140975
+380953394651
Роман
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівАдреса
romamoroz1
+380633140975
+380633140975
Мапа

Умивальники Раковини з окам'янілого дерева

Скам'яніле дерево, що є одним з найблагородніших ресурсів нашої планети, виникає глибоко під землею в процесі петрифікації.

Закачка деревини відбувається в результаті поховання деревини під товстим шаром вулканічного попелу або іншого осаду, що перешкоджає його доступу до кисню, а потім замість вихідної деревної речовини кремнеземом, отриманим з розчинів цього осаду.

Кінцевою, автентичною формою кремнезему є опал, халцедон або кварц.

Вік скам'янілого дерева з Індонезії оцінюється приблизно в 20 мільйонів років. Більшість виробів, зроблених з скам'янілого дерева, мають прекрасно збережену оригінальну структуру деревини, фрагменти кори і картированние клітинні структури цієї деревини, включаючи щорічний приріст стовбурових кілець.

Кольори скам'янілих кольорів деревини не є наслідком видів дерев або кольору деревини живої рослини, але створюються наявністю мінералів, що проникли в мінералізуючі кремнеземні сміття. Таким чином, безбарвний кварц, що кристалізується, світиться в кольорах, забруднюючи його оксидами металів, такими як хром, кобальт, мідь, марганець, оксид заліза, вуглець або кремнезем.

Це абсолютно унікальне поєднання природи і сучасного, авангардного дизайну.
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку