Подушка «з пам’яттю» для подорожей VILENA забезпечує ідеальну підтримку голови та шиї людини, що сидить.
Розмір: 30x28x8 см
Чохол: велюр благородного сірого кольору (75% бавовна, 25% поліестер) – виготовлений у Західній Європі
Наповнення: термочутливий віскоеластик – виготовлений у Західній Європі.
Подушка «з пам'ятою» для подорожжів VILENA зроблена з термочутливого віскоеластику, який швидко пом’якшується під дією тепла та забезпечує правильне положення голови при тривалих поїздках та перельотах. Знижує втомленість та робить подорож комфортною.
Віскоеластик має відкриту, вентильовану структуру комірок, що відводить назовні надлишкове тепло під час використання: подушка «дихає».
Подушка «з пам'ятою» для подорожжів VILENA зроблена відповідно до стандартів Oeko-Tex® Standard 100 та є рекомендованою особам, схильним до реакцій.
UA – Зроблено в Україні
Термін використання: 5 років
Термін зберігання – необмежений
Зберігати в сухому приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andersen |
| Країна виробник | Данія |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна, поліестер |
| Наволочка | Немає |
| Наповнювач | Меморіформ |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Тип | Для сну |
| Форма | Валик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | см |
- Ціна: 790 ₴







